KOA Speer WK73R2HTTE6810F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 681ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
数据表和文档
描述
wide terminal type flat chip resistors, 1020, RoHS
KOA Speer SCT
RES 681 OHM 1% 1W 2010
WIDE ELEC 1020 1% 1W 681R