KOA Speer WK73R2HTTE621J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 620ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC2010JK-07620RL
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 620Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512JK-07620RL
Res, 620R, 5%, 1W, Thick Film, Smd Rohs Compliant: Yes |Yageo RC2512JK-07620RL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 620ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1218
TE ConnectivityCRGH2010J680R
Res Thick Film 2010 680 Ohm 5% 1W ±100ppm/C SMD T/R
TE ConnectivityCRGH2010J680R
TE Connectivity / AMP3-2176251-4
Fixed Resistor, Thick Film, 0.75W, 560ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
描述
RES 620 OHM 5% 1W 2010
WIDE ELEC 1020 5% 1W 620R