KOA Speer WK73R2H2TTE3300F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 330ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
描述