KOA Speer WK73R2H2TTE2200F
Res Thick Film 1020 220 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 year ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 220ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020