KOA Speer WK73R2BTTD753J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 75000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
描述
RES 75K OHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 75K