KOA Speer WK73R2BTTD6800F
Res Thick Film 0612 680 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-32.26%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0612 680 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0612 649 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 698ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 680ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 680ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Wide 1206 (3216Metric) 0612 FIXED RESISTOR WK73R 0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm 1W 680Ohm ±100ppm/C
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
680¦¸ ¡À1% 750mW ¡À100ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*600¦Ìm