KOA Speer WK73R2BTTD59R0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 59ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
描述
RES 59 OHM 1% 1W 1206
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
59¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 0612 3.2mm*1.6mm*700¦Ìm
WIDE ELEC 0612 1% 59R