KOA Speer WK73R2BTTD560J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 56ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupYC158TJR-0751RL
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 51ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Res Thick Film 0612 60.4 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupYC164-FR-0760R4L
Array Chip Resistor Thick Film 60.4Ohm 1% ISOL Molded 8-Pin 1206 Convex Paper T/R
描述
RES 56 OHM 5% 1W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 56R