KOA Speer WK73R2BTTD5603F
Res Thick Film 0612 560K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+16.67%
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 560000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
560K¦¸ ¡À1% 750mW ¡À100ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm