KOA Speer WK73R2BTTD512J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 5100ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupYC158TJR-075K1L
Network Chip Resistor Thick Film 5.1kOhm 5% BUS Molded 10-Pin 1206 Convex Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 4990ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Res Thick Film 0612 4.7K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 4750ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 5600ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Yageo GroupYC164-FR-074K99L
Array Chip Resistor Thick Film 4.99kOhm 1% ISOL Molded 8-Pin 1206 Convex Paper T/R
描述
RES 5.1K OHM 5% 1W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 5.1K