KOA Speer WK73R2BTTD4990F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 499ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Farnell
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-90.43%
描述
Res, 499R, 1%, 1W, 0612 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73R2BTTD4990F
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
499¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm