KOA Speer WK73R2BTTD47R0F
Res Thick Film 0612 47 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Farnell
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-99.92%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0612 47 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0612 47 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 43ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 47ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Wide 1206 (3216Metric) 0612 FIXED RESISTOR WK73R 0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm 0.75W 3/4W 47Ohm ±100ppm/C
Res, 47R, 1%, 1W, 0612 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73R2BTTD47R0F
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
47¦¸ ¡À1% 750mW ¡À100ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm
WIDE ELEC FC 0612 47R 1% 0.75W