KOA Speer WK73R2BTTD4750D
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 475ohm, 200V, 0.5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
KOA Speer SCT
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 475 OHM 0.5% 1W 1206
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0612 0.5% 475R