KOA Speer WK73R2BTTD433J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 43000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 47000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 47000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
描述
RES 43K OHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 43K