KOA Speer WK73R2BTTD4301F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 4300ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
相关零件
Res Thick Film 0612 4.7K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
描述
RES 4.3K OHM 1% 1W 1206
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0612 1% 4.3K
4.3K OHM 1.5W 1%