KOA Speer WK73R2BTTD394J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 390000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 390K OHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 390K