KOA Speer WK73R2BTTD3300F
Res Thick Film 0612 330 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.81%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupYC164-FR-07309RL
Array Chip Resistor Thick Film 309Ohm 1% ISOL Molded 8-Pin 1206 Convex Paper T/R
Res Thick Film 0612 330 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
描述
WK73R FIXED RESISTOR Wide 1206 (3216Metric) 0612 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 330Ohm 1W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 330ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
330¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm