KOA Speer WK73R2BTTD2941F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 2940ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
KOA Speer SCT
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 2.94K OHM 1% 1W 1206
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0612 1% 2.94K