KOA Speer WK73R2BTTD2740F
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 274Ω 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WK73R Wide 1206 (3216Metric) 0612 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 274Ohm 1W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 274ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612