KOA Speer WK73R2BTTD2371D
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 2370ohm, 200V, 0.5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
描述
RES 2.37K OHM 0.5% 1W 1206
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0612 0.5% 2.37K