KOA Speer WK73R2BTTD2200F
Res Thick Film 0612 220 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Farnell
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-33.33%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0612 220 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 200ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 220ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
描述
WK73R FIXED RESISTOR Wide 1206 (3216Metric) 0612 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 220Ohm 1W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 220ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Thick Film Resistors - SMD 220 Ohms 0.75W 1% Tol. 100 PPM