KOA Speer WK73R2BTTD201J
WK73R FIXED RESISTOR Wide 1206 (3216Metric) 0612 Chip Resistor ±5% ±100ppm/C 200Ohm 1W
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.31%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 200ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 220ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 180ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Res Thick Film 0612 220 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 191ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Yageo GroupYC164-FR-07182RL
Array Chip Resistor Thick Film 182Ohm 1% ISOL Molded 8-Pin 1206 Convex Paper T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 200ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RES 200 OHM 5% 1W 1206
200¦¸ ¡À5% 1W ¡À100ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm
WIDE ELEC 0612 5% 200R
200 OHM 5% 3/4W