KOA Speer WK73R2BTTD182J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1800ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1620ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
描述
RES 1.8K OHM 5% 1W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 1.8K