KOA Speer WK73R2BTTD1801F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1800ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1620ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
描述
RES 1.8K OHM 1% 1W 1206
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELECTRODE FC 0612 1% 0.75W
WIDE ELEC 0612 1% 1.8K
1.8K OHM 1% 3/4W
1.8K OHM 1.5W 1%