KOA Speer WK73R2BTTD161J
WK73R FIXED RESISTOR Wide 1206 (3216Metric) 0612 Chip Resistor ±5% ±100ppm/C 160Ohm 1W
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.63%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 150ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Yageo GroupYC158TJR-07150RL
Network Chip Resistor Thick Film 150Ohm 5% BUS Molded 10-Pin 1206 Convex Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 150ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 160ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RES 160 OHM 5% 1W 1206
160¦¸ ¡À5% 1W ¡À100ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm
WIDE ELEC 0612 5% 160R