KOA Speer WK73R2BTTD152J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1500ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0612 1.5K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1620ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
描述
RES 1.5K OHM 5% 1W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 1.5K