KOA Speer WK73R2BTTD1301F
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 1.3kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Farnell
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+150%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WK73R FIXED RESISTOR Wide 1206 (3216Metric) 0612 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 1.3kOhm 0.75W 3/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1300ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Res, 1K3, 1%, 1W, 0612 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73R2BTTD1301F
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
1.3K¦¸ ¡À1% 750mW ¡À100ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm
WIDE ELECTRODE FC 0612 1% 0.75W