KOA Speer WK73R2BTTD1242F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 12400ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
描述
RES 12.4K OHM 1% 3/4W 1206
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0612 1% 12.4K