KOA Speer WK73R2BTTD111J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 110ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
RCL 0612 Wide 1206 (3216Metric) 0612 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 110Ohms 0.75W 3/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 100ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Yageo GroupYC164-JR-13100RL
YC Series 4 Elements 100 Ohm ±5 % Case 4 x 1206 SMT Chip Resistor Array
Res Thick Film 0612 100 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
描述
RES 110 OHM 5% 1W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 110R