KOA Speer WK73R2BTTD1100F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 110ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.36%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
RCL 0612 Wide 1206 (3216Metric) 0612 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 110Ohms 0.75W 3/4W
Res Thick Film 0612 100 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 100ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Yageo GroupYC164-JR-13100RL
YC Series 4 Elements 100 Ohm ±5 % Case 4 x 1206 SMT Chip Resistor Array
Yageo GroupYC158TJR-07100RL
Network Chip Resistor Thick Film 100Ohm 5% BUS Molded 10-Pin 1206 Convex Paper T/R
描述
RES 110 OHM 1% 1W 1206
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
110¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm
WIDE ELEC 0612 1% 110R
110 OHM 1.5W 1%