KOA Speer WK73R2B15TTD40R2F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 40.2ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 year ago)
描述
higher power, wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
RES 40.2 OHM 1% 1.5W 1206
WIDE ELECT 0612 40.2R 1% 1.5W