KOA Speer WK73R2ATTD510J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 51ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0508
数据表和文档
描述
RES 51 OHM 5% 1W 0805
WIDE ELEC 0508 5% 51R