KOA Speer WK73R2ATTD391J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 390ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0508
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
RES 390 OHM 5% 1W 0805
390¦¸ ¡À5% 1W ¡À100ppm/¡æ 0508 1.25mm*2mm*650¦Ìm
WIDE ELEC 0508 5% 390R