KOA Speer WK73R2ATTD332J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 3300ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0508
数据表和文档
描述
RES 3.3K OHM 5% 1W 0805
WIDE ELEC 0508 5% 3.3K