KOA Speer WK73R2ATTD244J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 240000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0508
数据表和文档
描述
RES 240K OHM 5% 3/4W 0805
WIDE ELEC 0508 5% 240K