KOA Speer WK73R2ATTD1800F
Res Thick Film 0508 180 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+16.67%
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 180ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0508
wide terminal type flat chip resistors, 0508, RoHS
KOA Speer SCT
180¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 0508 1.25mm*2mm*650¦Ìm