KOA Speer WK73R2ATTD1181F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1180ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0508
数据表和文档
Introduction Date2018-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 1.18K OHM 1% 1W 0805
wide terminal type flat chip resistors, 0508, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0508 1% 1.18K