KOA Speer WK73R1JTTD331J
WK73R Wide 0603 (1608Metric) 0306 Chip Resistor ±5% ±100ppm/C 330Ohm 0.5W 1/2W
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 330ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0306
RES 330 OHM 5% 1/2W 0603
330¦¸ ¡À5% 500mW ¡À100ppm/¡æ 0306 1.6mm*800¦Ìm*550¦Ìm
WIDE ELEC 0306 5% 0.5W 330R