KOA Speer WK73R1JTTD1002F
WK73R Wide 0603 (1608Metric) 0306 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 10kOhm 0.5W 1/2W
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Farnell
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-53.09%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 10000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0306
Res, 10K, 1%, 0.5W, 0306 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73R1JTTD1002F
wide terminal type flat chip resistors, 0306, RoHS
KOA Speer SCT
10K¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ 0306 1.6mm*800¦Ìm*550¦Ìm