KOA Speer WK73R1ETTP7502F
Res Thick Film 0402 75K Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WK73R Wide 0402 (1005Metric) 0204 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 75kOhm 0.333W 1/3W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 75000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0204