KOA Speer WK73R1ETTP7501F
WK73R Wide 0402 (1005Metric) 0204 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 7.5kOhm 0.333W 1/3W
数据表和文档
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 7500ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0204
Res Thick Film 7.5K Ohm
RES 7.5K OHM 1% 1/3W 0402
wide terminal type flat chip resistors, 0204, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0204 1% 0.33W 7.5K