KOA Speer WK73R1ETTP6801F
Res Thick Film 0402 6.8K Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
数据表和文档
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WK73R Wide 0402 (1005Metric) 0204 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 6.8kOhm 0.333W 1/3W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 6800ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0204