KOA Speer WK73R1ETTP4423F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 442000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0204
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
KOA Speer SCT
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 442K OHM 1% 1/3W 0402
wide terminal type flat chip resistors, 0204, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0204 1% 0.33W 442K