KOA Speer WK73R1ETTP222J
WK73R Wide 0402 (1005Metric) 0204 Chip Resistor ±5% ±100ppm/C 2.2kOhm 0.333W 1/3W
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 2200ohm, 75V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0204
RES 2.2K OHM 5% 1/3W 0402
WIDE ELEC 0204 5% 0.33W 2.2K