KOA Speer WK73R1ETTP153J
WK73R Wide 0402 (1005Metric) 0204 Chip Resistor ±5% ±100ppm/C 15kOhm 0.333W 1/3W
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 15000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0204
RES 15K OHM 5% 1/3W 0402
15K¦¸ ¡À5% 333mW ¡À100ppm/¡æ 0204 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm
WIDE ELEC 0204 5% 0.33W 15K