KOA Speer WK73R1ETTP1501F
WK73R Wide 0402 (1005Metric) 0204 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 1.5kOhm 0.333W 1/3W
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Farnell
KOA Speer SCT
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 1500ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0204
Res, 1K5, 1%, 0.33W, 0204 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73R1ETTP1501F