KOA Speer WK73R1ETTP1211F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 1210ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0204
数据表和文档
描述
RES 1.21K OHM 1% 1/3W 0402
wide terminal type flat chip resistors, 0204, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0204 1% 0.33W 1.21K