KOA Speer WK73R1ETTP1000F
WK73R Wide 0402 (1005Metric) 0204 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 100Ohm 0.333W 1/3W
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 100ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0204
wide terminal type flat chip resistors, 0204, RoHS
KOA Speer SCT
100¦¸ ¡À1% 333mW ¡À100ppm/¡æ 0204 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm