KOA Speer WG732HTTE390K
Res Thick Film 1020 39 Ohm 10% 1.5W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 39ohm, 200V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
wide terminal type pulse power flat chip resistors (anti surge), 1020, RoHS
KOA Speer SCT
RES 39 OHM 10% 1.5W 2010
WIDE ELEC 1020 10% 1.5W 39R