KOA Speer WG732HTTE270K
Res Thick Film 1020 27 Ohm 10% 1.5W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
KOA Speer SCT
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 27ohm, 200V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
wide terminal type pulse power flat chip resistors (anti surge), 1020, RoHS
KOA Speer SCT
RES 27 OHM 10% 1.5W 2010
WIDE ELEC 1020 10% 1.5W 27R